3 műszakos gépkezelő álláslehetőség

Bővebb információ

Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz gépkezelőket keresünk az alábbi feladatok ellátására, 3 műszakos munkarendben:

Feladatok:
• Ipari csapok és szelepek műanyaggal történő bevonása fröccsöntő és extrúderes technológiával;
• Szerelő állomásokon végezett tevékenységek , valamint töltő, automata présgépen, hűtő folyamatok végrehajtása;
• Műanyagfröccsöntő gép kezelése, gyártott darabok nyomon követése;
• Álló- és körkemence, hűtőprés, behordó rendszer kezelése;
• Az előírt dokumentációs rendszer vezetése

Téged keresünk, ha:
• rendelkezel gyártásban/termelésben szerzett legalább 2 éves tapasztalattal
• hosszútávú munkalehetőséget keresel egy stabil munkahelyen
• szeretnél egy jó csapatban dolgozni
• szívesen dolgoznál egyedi gyártásban, érdekes technológiával

Amit kínálunk:
• Havi bruttó 310 000 Ft alapbér + havi bruttó 30 000 Ft műanyagüzemi bónusz
• Havi bruttó 32 500 Ft cafateria a belépéstől kezdődően
• Bejárás támogatása szerződéses járattal vagy tömegközlekedéssel 100%-ban
• Sportolási lehetőség támogatása

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseGépkezelő
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
Telefonszám0670/630-5090
Egyéb elérhetőségirodavp@opuswork.eu