Állványozó betanított munka Hollandiában

Bővebb információ

Hollandiába ipari állványozásra keresünk legalább alapfokú angol, vagy holland nyelvismerettel rendelkező, jó fizikumú, fiatalembereket ,aki nem fél a magasban dolgozni ,nincs tériszonya ,és bírja a hosszabb külföldi távollétet (4-5 hét)

Feladatok:
-hollandiai építkezéseken homlokzati állvány építése ,könnyű és nehéz fém állványok építése
Amit kínálunk
– Hivatalos, bejelentett holland munkaszerződés holland munkaadóval
– magyar nyelvű állandó kapcsolattartás Hollandiában
– Fizetés: nettó 350-450 €/hét tapasztalattól és nyelvtudástól függően ,40óra/hét esetén(szállás, adók és egészségbiztosítás díjának levonása után)
– Teljes munkaidő
– Szállást a munkaadó intézi 1 vagy 2 ágyas szobákban igény szerint.
– Hosszú távú munkalehetőség
– A megbízó holland cég intézi: bejelentés, egészségbiztosítás, munkaszerződés
– Nincs regisztrációs díj, sem egyéb rejtett költség!

Elvárások:

– legalább alapfokú A2 angol nyelvtudás
– B kat. jogosítvány
– Legalább 1-2 éves tapasztalat

magyar,angol, vagy német nyelvű igazolványképes részletes önéletrajzzal:szede123@gmail.com vagy d.szeifert@netjobs4u.eu

Hirdetés ID: 2815e1dcf9968eb3

Hirdetés adatlapja

OrszágHollandia
Település (külföld)Hollandia