Belföldi gépjárművezetőket keresünk konténerszállító szerelvényre

Bővebb információ

A stabil hátterű TRANS-SPED CONTAINER LOGISTIC Kft.,

konténerszállító szerelvényre keres

Belföldi gépjárművezetőket

(nettó 350 000 – 400 000 Ft,-)

ELVÁRÁSOK:

– E kategóriás jogosítvány,
– PÁV igazolás,
– GKI kártya,
– Sofőrkártya,
– Erkölcsi bizonyítvány,
– Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés.

ELŐNYT JELENT:

– ISO konténerek szállításában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a felvételnek.
– ADR igazolvány.

AMIT KÍNÁLUNK

– Folyamatos, hosszú távú munka, stabil hátterű cégnél.
– HETELŐS munkarend.
– Korrekt bérezés.
– 21 nap/hó munkavégzés esetén GARANTÁLT a MINIMUM nettó 350 000 Ft-os jövedelem.
– Fiatal, karbantartott járműpark (XL fülkés MAN, DAF)
– Komfortos és biztonságos munkakörülmények.
– Tapasztalt irányítás.

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

– Legalább egy év aktív tapasztalat C+E kategóriában.

JELENTKEZÉS és további információk: +36 30 773 7315

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseBelföldi Gépjárművezető
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeEgész Magyarország
Település neveEgész Magyarország
Telefonszám+36 30 773 7315