Bővebb információ

Beszerző munkatársat keresünk.
Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok, munkák:
alapanyagok beszerzése,
kooperációs kapcsolatok anyagszükségleteinek biztosítása,
megrendelések összeállítása, és integrált rendszerben való kezelése,
ártárgyalásban való részvétel,
beszerzési költségek folyamatos optimalizálása,
kapcsolattartás meglévő beszállítókkal,
beszállítók ár-, kapacitás-, képesség- és minőségkontrollja
potenciális új beszállítók felkutatása
szoros együttműködés a társaság más részlegeivel
heti, havi riport készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
műszaki vagy kereskedelmi középfokú végzettség,
gyártókörnyezeti beszerzési tapasztalat (1-2 év)
Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
előnyt jelent vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzési tapasztalat
magabiztos Microsoft Office ismeretek
nagyfokú önállóság, precizitás, analitikus gondolkodás
proaktív gondolkodásmód
együttműködési készség és képesség
jó kommunikációs készség

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehetséges.

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseBeszerző
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest