Bútor raktár Hollandia, alap angol nyelvtudással. Órabér 12,95 – 25,90€.

Bővebb információ

Hollandiába, bútor raktárakba keresünk ügyes dolgozókat alap angol nyelvtudással. A munka jellegére tekintettel a munkaadó a férfi jelentkezőket részesíti előnyben.

Munkakör:

– konténerek kirakodása /butórok, lakáskiegészítők/
– a tételek kódok szerinti válogatása
– megrendelések begyűjtése
– megrendelések szállításra való előkészítése hangrendszer alapján vagy szkennerrel
– raklapon lévő áruk szállítása raktárszintek között /lift segítségével/

Munkaidő:

-egyműszak, 6:00-14:00 vagy 08:00-16:00
– 40 óra/hét, hétfő-szombat
– lehetőség túlórákat dolgozni

Helyszín: Raamsdonksveer /kb. 30 km Tilburgtól/

Bér: 12,95-25,90€/bruttó/óra+ 8,33 % holiday money (kb. 13. fizetés)

Követelmények

– angol nyelvtudás A2 szint
– rugalmasság, megbízhatóság
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

-elegendő az alap angol nyelvtudás
– szállás biztosítva a munkáltató által
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés
– azonnali belépés

Info: 00421905685202 vagy hu@universalconsulting.sk

Hirdetés adatlapja

OrszágHollandia
Telefonszám+421905685202
Webcímhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/