Csokoládé csomagoló munka Németországban

Bővebb információ

Feladatok: édesipari termékek gyártása és csomagolása.
Munka kezdés : 2022.01 folyamatosan

A munkába állás feltételei:
– Használható német nyelvtudás (leginkább szóban!);
– Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai normák alapszintű ismerete;
– A már meglévő cukrászati tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétele a munkavégzésnek;

Amit kínálunk: biztos és hosszú távú munkahely!
– 11,49 EUR bruttó órabér (plusz éjszakai, adott esetben hétvégi pótlék);
– Munkavégzés 3 műszakban alapvetően hétfőtől péntekig, alkalmanként van szombati túlóra lehetőség ;
– A munkavégzés helyszíne: Bielefeld , Németországban .
– A fél év próbaidő elteltével minden munkavállalónk “Weihnachtsgeld” és “Urlaubsgeld” juttatásban részesül.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal: personaservice.GmbH@job4u.com e-mail-ben még ma!
Köszönjük!

Hirdetés adatlapja

Várható kereset2300 euró nettó
OrszágNémetország
Település (külföld)Bielefeld
Telefonszám+4915171967291
Webcímhttp://personal-servicegmbh.simplesite.com
Egyéb elérhetőséghttps://twitter.com/PServicegmbh