Építőipari szakmunkások és 1 éjjeli őr

Bővebb információ

Álláshirdetés
Wood & Bau Hungary Kft több éves elismert sikeres háttérrel, dinamikusan működő építőipari cég munkatársakat keres szakmai hozzáértéssel, gyakorlattal és tapasztalattal rendelkező szakmunkásokat, ezen felül 1 fő éjjeliőrt váltó műszakba, munkakezdés az elvártak szerint azonnali belépéssel.
Amit Cégünk kínál megbízható hosszútávú munkalehetőség, fiatalos csapat összehangolt csapatmunka, versenyképes fizetés, állandó helyen a munkavégzés, stabil háttér, megbízható havi fizetés fix munkaidő hétfőtől – szombatig.
Amit várunk a jelentkezőktől, „józan életű alkohol drog mentes” önmagára és munkájára igényes, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság.
Jelentkezni: Hidvégi Norbert
Telefonszám:06306136844

Hirdetés adatlapja

Várható kereset300000-500000
Állás, munkakör megnevezéseÉpítőipari Szakmunkás
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIII.kerület
UtcaReitter Ferenc utca 70
Telefonszám+36306458302
Egyéb elérhetőségwoodbau.ildiko@gmail.com