Építőmérnököt keresünk

Bővebb információ

Feladatok:
• Betonacél megrendelői listák bevitele a számítógépes rendszerbe
• Acélszerkezetek gyártmánytervezése AutoCAD alapú szoftverrel

Az ideális jelölt kvalitásai:
• Felsőfokú szakirányú végzettség (építőmérnök BSc)
• Kommunikációs szintű nyelvtudás a következő nyelvek legalább egyikén: angol/francia/holland
• Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek
• Acélszerkezet gyártmánytervezésben szerzett tapasztalat
• AutoCAD 2D/3D felhasználói szintű ismeret
• Tervrajzok olvasásában szerzett tapasztalat
• Lojalitás, precizitás, szorgalom és nagyfokú önállóság
• TEKLA 3D program ismerete
• Legalább 2 év releváns munkatapasztalat (tervezőiroda előny)
• Hajlandó esetenként néhány napos külföldi tanulmányúton részt venni

Munkavégzés helye: budapesti irodánk.
Jelentkezni – magyar ÉS a fenti nyelvek egyikén írt, fizetési igényt is tartalmazó – szakmai önéletrajz megküldésével az alábbi e-mail címen lehet:
behong@behong.t-online.hu

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseMűszaki Előkészítő
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest VI.kerület
Telefonszám302743841