Étteremvezető – Pesti Pipi Stadionok

Bővebb információ

Munkaköri leírás
Étteremvezetőt keresünk a Stadionokon található üzletünkbe!

Csapatunkba keresünk egy megbízható és tapasztalt étteremvezetőt a Stadionok környékén található üzletünkbe.

Az éttermünk egy dinamikus és forgalmas hely, ahol mindig van tennivaló. Az ideális jelöltnek nem csak a kasszázás és vendégkiszolgálás terén kell jártasságot mutatnia, hanem teljes körű üzletirányítási feladatokat is ellátva, valamint az adminisztrációs teendőket is hatékonyan kell kezelnie.

Elvárásaink:

Több éves vezetői tapasztalat
Önálló, rugalmas munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség
Alapfokú angol nyelvtudás
Előnyt jelent:

Gyorséttermi tapasztalat
Jogosítvány és saját autó
Azonnali kezdési lehetőség
Mit kínálunk?

Teljes körű tréninget és támogatást a háttércsapattól
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Egyszeri napi étkezés
Küldd el fényképes önéletrajzodat a dancs.attila@gmail.com e-mail címre, és csatlakozz hozzánk!

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseÉtteremvezető
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIV.kerület
Webcímhttps://pestipipi.hu/