Gépkezelő-Csomagoló Tiszapalkonya

Bővebb információ

Szeretnél gépkocsival munkába járni? Ha igen, akkor Te vagy a mi emberünk!
Tiszapalkonyán működő, partnerünk számára keresünk új kollégákat GÉPKEZELŐ CSOMAGOLÓ munkakörbe.

Amit kínálunk Neked:
• Emelt bér, műszakpótlék
• Próbaidőt követően Cafeteria 25.000 Ft értékben
• Bónuszok
• Hosszú távú munkalehetőség
• Egészségügyi szolgáltatást (Betegség esetén ingyenes szakorvosi ellátás)
• Saját előállítású termékekből rendszeresen ingyenes juttatást

Feladatok az új Munkatárs számára:
• Az üzemben működő csomagoló és lezsákoló gyártósor, gépek és berendezések működtetése
• Áruk mozgatása üzemen és raktáron belül
• Karbantartásokban aktív részvétel

Te vagy a jelöltünk, ha:
• Minimum általános iskolai végzettséget szereztél
• Van műszaki érzéked,
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Vállalható számodra a 3 műszakos munkarend
• Gépkocsival rendelkezel, ami a munkába járáshoz szükséges

Munkaidő: 3 műszak, 8 óra

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseGépkezelő-Csomagoló
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveTiszapalkonya
Telefonszám+36 70 455 0217