Gépkezelő (Székesfehérvár)

Bővebb információ

Gépkezelőket keresünk székesfehérvári parnercégünkhöz!

Partnercégünk 10 éves múlttal rendelkező, fémipari alkatrészeket gyártó vállalat, ahol hosszútávra tervezhetnek, stabil fizetésért!

Ha precíz, pontos, és megbízható vagy illetve szeretnél fejlődni, akkor itt a helyed!
A cég cserébe biztosítja számodra a megbecsülést és az odafigyelést hiszen, kis létszámú cégről van szó.
A versenyképes bér mellett szert tehetsz további juttatásokra mint például a teljesítménybónusz.
A munkába járás költségén sem kell aggódnod hiszen azt a cég 86%-ban támogatja ha busszal jársz illetve az üzemanyagköltséget is téríti részben.

Fő feladatok:

-a munka elvégzése közben használt gépek ellenőrzése, a működése közben kinyert információk adminisztrálása
– termék minőségének biztosítása a gyártás közben mérőeszközök segítségével (dokumentálás)
– munkalap utasításai szerinti munkavégzés

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
-fejlődni akarás
-megbízható, precíz, pontos munkavégzés
-minimum 8 általános iskolai végzettséged legyen

Mit kínálunk?
-családias munkakör
-kis létszámú cég
-béren kívüli juttatások
-2 műszakos munkarend
-kiszámítható munkaidő
rugalmasság
-hosszútávú munkalehetőség

Előny
-ha van tapasztalatod alkatrészgyártásban és gépi forgácsolásban

Hirdetés adatlapja

Várható kereset1
Állás, munkakör megnevezéseGépkezelő
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
Telefonszám+36208068567
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Gepkezel-Szekesfehervar