Gyártásközi minőségellenőr – Dorog

Bővebb információ

Gyártásközi minőségellenőr állás | Álláshirdetés Dorog | Munkalehetőség | Hirdetés Komárom-Esztergom megye

Dorogi partnerünk gyártásközi minőségellenőr munkakörbe új kollégát keres.

Az új kolléga feladatai közé fog tartozni:
– Termelés, termékek ellenőrzése
– Folyamat ellenőrzése, folyamaparaméterek betartásának ellenőrzése
– Javító, helyesbítő-, megelőző intézkedések végrehajtása, követése
– Selejtek ellenőrzése, analízis előkészítése
– Bejövő áru ellenőrzése
– Anyagvizsgálat
– Mérések, ellenőrzések

Elvárások az új kolléga felé:
– Szakmai tapasztalat minőségügyi területen
– Határozottság
– Alapfokú számítógépes ismeret

Előny az új kollégának:
• Alapfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő e-mail címen: toborzas@insertus-hr.hu
További információ:
06205584770
06203617531

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseMinőségellenőr
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeKomárom-Esztergom megye
Település neveDorog