Karosszérialakatos Győrben márkafüggetlen autószervizhez

Bővebb információ

Karosszérialakatos állás, Álláshirdetés Győr, Állásajánlat

Több mint 30 éve Győrben működő márkafüggetlen autószerviz keres Karosszérialakatos munkatársat azonnali kezdéssel!
Karosszérialakatosként személy- és kisteherautók karambolos javításáért leszel felelős A-Z-ig

Főbb feladatok:
• Hibafeltárás, szükséges alkatrészek elsődleges elbírálása
• Sérült, meghibásodott gépjárművek javítása, szakszerű helyreállítása
• Szét- és összeszerelési munkák

Elvárásaink a munkakörök betöltéséhez:
• Releváns tapasztalat, szakmai elhivatottság
• Minimum B kategóriás jogosítvány
• Szakmunkás vagy technikusi végzettség
• Munkádra és környezetedre való igényesség
• Jó problémafelismerő, és -megoldókészség
• Megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
• Kezdő munkabér nettó 350.000 Ft
• Teljes munkaidős, bejelentett munkaviszony
• Azonnali munkába állás
• Határozatlan időtartamú munkaszerződés
• Jól felszerelt műhely
• Családias légkör, segítőkész munkatársak

Fényképes önéletrajzot várunk az alábbi e-mail címre: autoszervizmunka1986@gmail.com

Munkavégzés helye: Győr

Hirdetés adatlapja

Várható kereset350000
Állás, munkakör megnevezéseKarosszérialakatos
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr