Konyhai kisegítő munka Londonban

Bővebb információ

Kapro Services Limited Ltd.
Londonba azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat minimális nyelvtudással
Konyhai kisegítő

Feladatok:
Konyhai mosogató gép használata
Edények, poharak, evőeszközök mosogatása
Zöldségek hámozása és felaprítása
Egyszerű saláták előállítása
Konyha tisztán tartása
Órabér, óraszám és fizetés:
Órabér: 9.50- 10.70 font/óra nettó
Óraszám: Heti 40 óra
Fizetés: 1 heti rendszerességgel

Elvárások:
Minimális angol nyelvtudás
Dolgozni akarás
Megbízhatóság
Fejlődni vágyas
Kemény munkabírás

Cserébe mit kapsz?

Folyamatos munka, ahol megbecsülik a teljesítményedet és megfizetik. Fizetés emelés fél évente az angol törvények alapján. Folyamatos belső képzés, ami fejlődésben segít, illetve pozíció váltáshoz a cégen belül. A munka természetesen bejelentett és határozatlan időre szól.

A KAPROSERVICES LTD toborzó cég, nem munkáltató, ezért nem tudunk meg előlegezni az úti illetve a szállás költségeket és mindenkinek rendelkeznie kell kezdő összeggel.

Fényképes önéletrajzzal várjuk a : kaproservices.limited@yandex.com és válaszlevélben küldünk egy részletes, átfogó tájékoztatást.

Hirdetés adatlapja

OrszágEgyesült Királyság
Település (külföld)London
Telefonszám+4915171967291