Marketing munkatársat keresünk Veszprémi partnercégünk számára!

Bővebb információ

Veszprémi partnerünk egy társasjáték fejlesztő cég, akinek kreatív, lelkes csapata nemzetközi szinten ismert szuper újdonságokat fejleszt a társasjátékok piacára, mindemellett válogatott társasjátékokat forgalmaznak. Webshopjuk révén már számos ember otthonába juttatták el társasjátékok szeretetét, de szeretnék megismertetni még több emberrel világszerte azokat a játékokat, melyek valódi élményt nyújtanak és összehozzák az embereket.
Te vagy az emberünk, ha:
– Képben vagy az online marketing trendekkel
– Kezeltél már social media admin oldalakat
– Jó érzékkel gyártasz kreatív anyagokat
– kép- és videószerkesztő programok alapszintű felhasználója (Ps, Ai, Id, Pr)
– Szépen, helyesen és választékosan írsz magyar nyelven
– Angolul jól kommunikálsz főként írásban
– Marketing területen már szereztél tapasztalatot
– Használtál már hírlevél küldő rendszert
Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezz az irodavp@opuswork.eu e-mail címünkre küldött önéletrajzoddal!
Ha bármilyen kérdésed lenne, ne habozz csörögj ránk a +36-70/323-0001-es telefonszámon!

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseMarketing Munkatárs
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
Telefonszám+3670/323-0001