Projektmenedzser állás

Bővebb információ

Csatlakozz hozzánk
Projektmenedzser
pozícióba!

2016-ban projektcégként alakultunk és mára egy állandó megrendelői körrel rendelkező generálkivitelező céggé fejlődtünk. Fő profilunk a felújítás. Állandó szakember gárdánk mellett, széleskörű alvállalkozói körrel rendelkezünk. Célunk az állandó fejlődés. Folyamatosan keresünk új kihívásokat, megrendelőket, partnereket, kutatjuk az aktuális trendeket.

Főbb feladatok, munkák:
• Építési, felújítási projekt(ek) önálló vezetése, ellenőrzése
• Ütemtervek készítése, betartása, betartatása
• Kapacitás biztosítása, optimalizálása (belső és külső)
• Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
• Megrendelői alvállalkozói kooperációk szervezése és levezetése, szükség esetén dokumentálása
• Műszaki dokumentációk ellenőrzése és rendszerben tartása.
• Átadás átvételi folyamatokban történő aktív részvétel
• Garanciális problémák kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Csapatjátékos, ugyanakkor Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
• Jó kommunikációs készség, határozott, és megoldás orientált személyiség
• Jól kezeli a stresszhelyzeteket
• Legalább 3- 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel,
• Kreatív, megoldáskereső személyiség
• B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Angol nyelv kommunikáció képes ismerete
• Műszaki Ellenőri és Felelős Műszaki Vezetői jogosultság, vagy ennek megszerzésére irányuló törekvés.
• Építőmérnöki, építészmérnöki, vagy magasépítési technikusi végzettség.

Amit kínálunk:
• Folyamatosan fejlődő építőipari vállalatnál kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
• Céges laptop, telefon
• Céges gépjármű, vagy privát autó használati hozzájárulás.
• Versenyképes jövedelem
• Hosszútávú munkalehetőség

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseProjektmenedzser
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest XI.kerület
Telefonszám06304267419