Bővebb információ

Az állás leírása:
Németországi, hosszú távú munkavégzésre keresünk faipari betanított munkásokat!
Mire számíthatsz?
Egy családi vállalkozásnak indult faipari gyártó cégnél fogsz dolgozni, ahol a dolgos ember a legnagyobb kincs és ennek megfelelő becsben is tartják a jó dolgozót.
Szállásban segítséget nyújtunk!
Munka kezdés : 2022.01 folyamatosan
Feladataid lesznek:
– faládák összeszerelése
– gyártási munkálatokban való segédlet
– faipari gépek alapszintű, betanított jellegű használata
Hol fogsz dolgozni?
A munkavégzés Meißen városában történik. Ez a város Németország nyugati iparvidékén fekszik.
Mennyit tudsz keresni?
Ebben a munkakörben átlagosan 180 órát dolgoznak (túlóra lehetőség van tehát) az urak és ennek megfelelően nettó 1800-1900€-t keresnek havonta.
Kiket keresünk?
Elsősorban jó fizikumú, életerős uraknak ajánljuk, akik szeretik a fizikai munkát. A feladat betanított jellegű, tehát a jó fizikumon felül egyéb különösebb előfeltétele nincs. Előny persze, ha rendelkezel alap szintű német nyelvismerettel, vagy esetleg valamiféle tapasztalattal a faiparban, esetlegesen ilyen irányú érdeklődéssel.
Hogyan tudsz jelentkezni?
Küldd el fényképpel, elérhetőségekkel és tapasztalatokkal ellátott önéletrajzodat a job.personal@outlook.com e-mail címen .

Hirdetés adatlapja

OrszágNémetország
Település (külföld)Meißen
Telefonszám+4915171967291