Bővebb információ

Raktáros
munkakörbe keresünk új munkatársakat
Feladatok:
· A beérkezett szállítmányok gyors, pontos beérkeztetése, átvétele
· Gyártósorok pontos és időbeni kiszolgálása a beérkezett igények alapján
· A termelésben fel nem használt anyagok visszavételezése a gyártósorról
· A kiszállítási ütemezés pontos és tervszerű betartása
· Az adatok pontos és időbeni bevitele a SAP rendszerbe
Elvárásaink:
· Érettségi
· A Microsoft Office programcsomag (Word, Excel, Power Point) ismerete
· Emelőgépek kezelése esetén rendelkezik államilag elismert szakképesítéssel és a szükséges vezetői engedéllyel (3312, 3313, 3324)
· Jó problémamegoldó képesség
· Jó kommunikáció képesség
· Pontosság
· Változatos munkarend
Az elbírálásnál előnyt jelent:
· Raktározási ismeret
· SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
· hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével.
További információ:
06205584770
06203617531

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseRaktáros
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveTiszaújváros