Szállodába keresünk, azonnali indulással takarítókat,

Bővebb információ

Külföldi munkák és állások!

200 szobával rendelkező, nem dohányzó szállodába keresünk, azonnali indulással takarítókat,
Férfiakat, hölgyeket, párokat, baráti társaságokat, nyelvtudás nem kötelező !

– a szobák teljes takarítására, amikor a vendég kiköltözik belőle.
– amikor még ott laknak és csak napi takarítást kell elvégezni.

Munkakör megnevezése: Szobatakarítás
Hely: London belváros
Órabér: £9.50 – £12.50
Heti órák száma: 40
Műszak: 1 műszak (reggeltől-délutánig)
Fizetés: hetente
Próbaidő: 3 nap
Életkor: 18-55
Szükséges nyelvtudás: Nem kötelező de előny lehet

Indulás: 2022.01 folyamatosan

NI number, bankszámlanyitásban segítünk. Személyes kíséret lehetősége, igény esetén, illetve kérésre elkísérjük első nap a munkahelyére is. A munka mellé albérletet tudunk adni, mely önköltséges.

A feladat szobák takarítása, agyak bevetése, fürdőszoba tisztítása .

Egyéb juttatások
Fizetés: 1850 font / nettó havi

Ingyenes ételeket a szálloda éttermében működése
Szállás biztosítva

A szálloda rendszerint részt vesz üzleti utazók és hétvégi szabadidős vendégek.
Követelmények a munkavállalói:
Legalacsonyabb iskolai követelmények
Középiskola érettségi

Jelentkezni : várjuk fényképes önéletrajzodat e-mailben : euro.jobs@gmx.co.uk

Hirdetés adatlapja

OrszágEgyesült Királyság
Telefonszám+40731624170