Villanyszerelő állás

Bővebb információ

Helyszín: Szikszó

Feladatok:

Villanyszerelési munkák végzése, projektekben való aktív részvétel és együttműködés a csapattal
Rendszeres ellenőrzések és hibajavítások elvégzése
Elvárások:

Villanyszerelői végzettség és/vagy releváns szakmai tapasztalat
Jó problémamegoldó képesség és precíz munkavégzés
Rugalmasság és készség a csapatban való együttműködésre
Jó kommunikációs képesség és ügyfélcentrikusság
B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés az alkalmazottak tapasztalatától és képzettségétől függően
Stabil munkahely és hosszú távú fejlődési lehetőség
Barátságos munkakörnyezet és csapatmunka
Céges eszközök és felszerelések biztosítása

Ha szeretne csatlakozni csapatunkhoz és kihívást jelentő projektekben részt venni, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: office@spaworks.hu

Várjuk jelentkezését!

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseVillanyszerelő
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveSzikszó
Telefonszám06308682420