Beugrós szobalány, szállodai takarító munka – főleg hétvége

Beugrós Szobalány/szobafiú, szállodai takarító állás – főleg hétvégi munkanapok

A budapesti, három csillagos Hotel Glória szállodába tapasztalt beugrós szobalány/szobafiú kollegát keresünk, főleg hétvégi munkanapokra. Megbízható, önálló, munkájára és önmagára is igényes, ápolt, munkaszerető kollégát keresünk, aki képes és szeret csapatmunkában dolgozni. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!

Amiben számítunk rád:
– szobák ágyazása, takarítása
– szállodai közös területek takarítása
– patyolat kezelése
– vendégkérések teljesítése
– recepcióval szoros együttműködés

Örülünk ha rendelkezel az alábbi képességekkel:
– jó állóképesség,
– pontosság,
– rugalmasság,
– önállóság
– kedvesség
– idővel való optimális gazdálkodás
– ápolt, kellemes megjelenés
– előny: szakmai tapasztalat és alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő és juttatások:
– napi 8 óra, 8:00-16:00
– heti 2-3 munkanap, főleg hétvégenként
– fix havi bér
– extra jutalmak
– munkaruha
– ingyenes parkolás
– étkezési és italfogyasztási lehetőség

Amit kínálunk:
– 30 éve töretlenül, stabilan működő munkahely
– Megbízható, mindig időben fizetett versenyképes fizetés
– Extra jutalmak
– Étkezési és italfogyasztási lehetőség
– Rugalmas beosztás
– Családias, fiatalos, vidám hangulat

Munkavégzés helye:
– 1089 Budapest, Bláthy Ottó utca 22.
– Budapest belvárosa, Népligethez közel,
– biztonságos polgári villanegyedben, szép zöldövezetben,
– jól megközelíthető (M3-as metró, 2-es villamos, sok busz)

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseSzobalány, Takarító
Munka jellegeMásodállás
MegyeBudapest
Település neveBudapest VIII.kerület
Webcímhttp://www.hotelgloria.com