Rendszergazda – Veszprém

Veszprémi partnerünk részére, rendszergazdai munkakörbe munkatársat keresünk, hosszú távra.

Feladatok:
• Rendszerek beüzemelése, kiépítése, karbantartása
• Ügyfelek informatikai támogatása, munkaállomások telepítése, karbantartása

Elvárások:
• Microsoft termékek és rendszerek magabiztos ismerete
• Vállalati szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Hálózati ismeretek;
• „B” kategóriás jogosítvány
• Angol nyelvismeret
• Önálló problémamegoldás

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, stabil munkahely
• Részleges home office lehetőség
• Korrekt juttatási rendszer
• Kulturált, fiatalos környezet

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni, érdeklődni lehet a +36-70/323-0001 telefonszámon, vagy az irodavp@opuswork.eu e-mail címen.

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseRendszergazda
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
Telefonszám+3670/323-0001