Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötő munkatársakat keres

Sokéves tapasztalattal működő, győri ingatlanközvetítő iroda, ingatlan referens (üzletkötő) munkatársak jelentkezését várja. Ha Ön lendületes, anyagi függetlenségre törekvő, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, és szeretne egy változatos, jól fizető állást, akkor fényképes önéletrajzát az info@expressingatlanstudio.hu e.mail címre küldje el. A 06-30/9864-856-os mobilszámon fogadjuk hívását. Vállalkozói igazolvány kiváltása szükséges.
Feladatok:
– eladó ingatlanok felkutatása
Elvárások
– számítógépes alapismeretek
– motivált, céltudatos gondolkodás, szorgalom
– jó megjelenés
– jó kommunikációs és problémamegoldó készség
Előny:
– saját gépkocsi
– üzletkötői munkában szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
– kiemelkedő kereseti lehetőség
– rugalmas időbeosztás
– hirdetési felületek
– irodán belül nincs konkurencia
– alap+jutalék, vagy tisztán jutalékos rendszer
– egy nagy tapasztalatú közvetítő iroda biztos háttere

Várjuk jelentkezését! Nyugdíjasokat is várunk!

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseÜzletkötő
Munka jellegeVállalkozói munka
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr
Telefonszám06309864856
Egyéb elérhetőséginfo@expressingatlanstudio.hu