Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk minimum érettségivel Budapesten

Ingatlanértékesítő munkatársakat keresünk Budapesten és környékén.

Szeretne szabad maradni és mégis jól keresni? Nem akar egész nap egy irodában raboskodni?

Olyan motivált és elszánt munkatársat keresünk, aki egy profi, de vidám és összetartó csapat tagja akar lenni!

Minden kezdet nehéz, ezért mindenre megtanítjuk és mindenben támogatjuk, mert az Ön sikere a miénk is. Néhány hónap alatt a segítségünkkel komoly és eredményes szakember válhat Önből.

Legyen bátor és jelentkezzen!

Főbb feladatok, munkák:
Saját ingatlan portfólió felépítése.
Időpontok, megtekintések megszervezése.
Értékesítési folyamatok kézben tartása és lezárása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség (érettségi!).
Önálló munkavégzés képessége.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Jó emberismeret és empátia.
Megfelelő élettapasztalat is sokat segít, tehát várjuk az akár 50 év felettiek jelentkezését is!

Amit kínálunk:
17 év tapasztalata és piacismerete, tőkeerős háttérrel.
Mentori támogatás ameddig szükséges.
Ingyenes oktatás, sikerorientált, gyors betanulás.
Szabad munkaidő beosztás.
Teljesítményarányos, jutalékos jövedelem valóban kiemelkedő kereseti lehetőséggel.

Egyéb információ:
Nem kell irodai munkát végezni, ill. egész nap az irodában ülni.
Asszisztenciát mi biztosítunk, így 100%-ban az értékesítésre tud koncentrálni.
Munkavégzés helye Budapest és Buda környéke.

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseIngatlanértékesítő
Munka jellegeVállalkozói munka
MegyeBudapest
Település neveBudapest
Telefonszám06703236729
Webcímhttps://lhi.hu/karrier-m48/ertekesito-kollegakat-keresunk-budapesten-es-kornyeken-c124