Bővebb információ

Rendszergazdai szolgáltatásokkal és rendszerintegrációval foglalkozó veszprémi partnercégünk számára keresünk rendszergazdát.

Feladatok:
– Jelenleg működő rendszerek karbantartása
– Új rendszerek kiépítése, beüzemelése
– Ügyfél desktop support
– desktop operációs rendszer támogatás
– munkaállomások telepítése, karbantartása
– irodai programcsomagok és levelezőrendszerek telepítése, karbantartás.

Elvárások:
– Microsoft operációs rendszerek magabiztos ismerete
– Hálózati protokollok és technológiák (VPN; routing, switching) ismerete
– WiFi alapismeretek
– „B” kategóriás jogosítvány
– Önálló problémamegoldás
– Megbízhatóság, precizitás
– Csapatmunka
– Elhivatottság a folyamatos szakmai fejlődés és a minőségi szakmai munkavégzés iránt

Előny:
– IT Security ismeretek
– Szerver üzemeltetési tapasztalat (Linux, Windows)
– Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
– Mikrotik, Cisco, Fortinet eszközökön való jártasság
– Magas szintű az angol nyelvtudás
– Rendszerszemléletű gondolkozásmód
– Érdeklődés az új technológiai dolgok iránt
– Help deskes tapasztalat

Amit kínálunk:
– Hosszútávú munkalehetőség
– Stabil munkahely
– Családias légkör
– Korrekt juttatási rendszer
– Fiatalos környezet
– Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
– Dinamikusan növekvő cégháttér

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseRendszergazda
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
Telefonszám+3670/323-0001
Egyéb elérhetőségirodavp@opuswork.eu