Eladó jó állapotú ikerház miskolc diósgyőr
53.900.000 Ft
Bővebb információ
Két generációnak vagy vállalkozásnak is ideális, 3 szobás otthon, Diósgyőr szívében!
ház ingatlanhirdetés
Eladóvá vált Miskolc-Diósgyőr egyik legkedveltebb, csendes mellékutcájában egy kiváló adottságokkal rendelkező, tégla építésű, 2 szintes, 100 m²-es ikerház, amelyhez egy különálló, 30 m²-es lakrész is tartozik.
Főépület (100 m²):
• Alagsor Tágas, 28 m²-es szerelőaknás garázs gépészeti helyiséggel – az autók és a barkácsolás szerelmeseinek!
• Földszint: Világos konyha-étkező, egy kényelmes szoba, praktikus mosókonyha, fürdőszoba + WC, valamint egy lépcső alatti tároló. Innen nyílik a 12 m²-es fedett terasz, amely tökéletes helyszín a reggeli kávézáshoz.
• Emelet: Két különnyíló hálószoba és egy további fürdőszoba + WC biztosítja a család privát szféráját.
Különálló hátsó lakrész (30 m²):
• Ez a kétszintes épület saját közműmérő órákkal rendelkezik, így teljesen független egységként funkcionálhat. Ideális irodának, vendégháznak vagy albérletnek.
Műszaki állapot :
• Szigetelés és nyílászárók: Hőszigetelt műanyag ablakok redőnnyel felszerelve, a bejáratnál pedig minőségi fa biztonsági ajtó gondoskodik a nyugalomról.
• Esztétika: A szobákban laminált lap és jó állapotú fa parketta található, a vizesblokkok pedig hidegburkolatot kaptak.
• Gépészet: Gázkazán radiátoros hőleadókkal, valamint 3 fázis is rendelkezésre áll.
• Udvar: Térkövezett, tiszta és rendezett udvar, a terasz alatt további praktikus tárolóval.
Lokáció – Minden karnyújtásnyira:
– A Diósgyőri vár és a környék kirándulóhelyei pár perc sétával elérhetőek. A hangulatos kisvasút megállója mindössze 100 méterre található!
– Bolt, óvoda, iskola, bank, gyógyszertár és tömegközlekedési csomópont 300 méteren belül.
– Csendes környék, megbízható és barátságos szomszédokkal.
Az ingatlan jogilag rendezett, tehermentes, 1/1-es tulajdoni hányadot képez, így az adásvétel gördülékenyen és biztonságosan lebonyolítható. A telek ugyan osztatlan közös tulajdonban van, de fizikailag már teljesen, egyértelműen le van választva, biztosítva ezzel a privát szférát és a zavartalan használatot.
További fotókat és alaprajzot igény esetén szívesen küldök e-mailben, hogy már otthonról is pontos képet kaphasson az elrendezésről. Az ingatlan előre egyeztetett időpontban rugalmasan megtekinthető.
Várom megtisztelő hívását vagy üzenetét, és nézzük meg együtt leendő otthonát!
(hivatkozási szám: M125587)
Ha érdekli az ingatlan, további képeket weboldalunkon láthat. Az ingatlan azonosítója: 125587
Hirdetés adatlapja
| Szándék az ingatlannal | eladó |
| Ingatlan kategória | Ház-családi ház |
| Kitől? | közvetítőtől |
| Alapterület (m2) | 100 |
| Alapterület besorolás (m2) | 81-100 m2 |
| Szoba szám (félszobával együtt) | 3 szoba |
| Ország | Magyarország |
| Megye | Borsod-Abaúj-Zemplén megye |
| Település neve | Miskolc |
| Hirdető neve | 3262 |
| Telefonszám | 3262 |
| Webcím | https://www.gammaingatlan.hu/ingatlan/125587 |
Képgaléria
|
|
Hirdetés megosztása
Itt üzenhet a hirdetőnek
Be kell jelentkezni ezen hirdetés adatairól történő érdeklődéshez


